لیگ ملتهای والیبال| نتایج سومین روز هفته دوم/ صعود دو پلهای شاگردان عطایی
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۵۳۱۰۹۸۲
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سومین روز هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملتهای سال 2022 در گروه مردان امروز (پنجشنبه دوم تیر) در دو شهر صوفیه بلغارستان و کوئزون فیلیپین پیگیری شد.
در این روز 6 دیدار برگزار شد که فرانسه، چین، اسلوونی، لهستان، برزیل و ایران تیمهای پیروز این رقابتها بودند.
آلمانیها به دلیل نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا مقابل چین حاضر نشدند تا با باخت فنی روبرو شوند و در آخرین دیدار سومین روز، مردان والیبال ایران سه بر صفر آمریکا را شکست دادند و نخستین ناکامی این تیم را رقم زدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نتایج دیدارهای سومین روز هفته دوم لیگ ملتهای به شرح زیر است:
گروه سوم:
فرانسه 3 – هلند صفر
چین 3 – آلمان صفر
آرژانتین یک – اسلوونی 3
گروه چهارم:
لهستان 3 – کانادا صفر
صربستان صفر – برزیل 3
آمریکا صفر – ایران 3
برنامه کامل دیدارهای چهارمین روز هفته دوم لیگ ملتها به شرح زیر است:
جمعه سوم تیرماه
گروه سوم:
آلمان – هلند؛ ساعت 7 و 30 دقیقه صبح
آرژانتین – چین؛ ساعت 11 و 30 دقیقه
ژاپن – ایتالیا؛ ساعت 15 و 30 دقیقه
گروه چهارم:
صربستان – کانادا؛ ساعت 15
ایران – برزیل؛ ساعت 18
استرالیا – بلغارستان؛ ساعت 21 و 30 دقیقه
جدول لیگ ملتها در پایان دومین روز هفته دوم لیک ملتها به شرح زیر است:
1- فرانسه پنج برد و 15 امتیاز
2- لهستان پنج برد و 15 امتیاز
3- آمریکا پنج برد و 14 امتیاز
4- ژاپن چهار برد و 13 امتیاز
5- ایتالیا چهار برد و 12 امتیاز
6- هلند سه برد و 9 امتیاز
7- برزیل سه برد و 9 امتیاز
8- اسلوونی سه برد و 9 امتیاز
9- ایران سه برد و 9 امتیاز
10- آلمان سه برد و 7 امتیاز
11- چین دو برد و 6 امتیاز
12- صربستان دو برد و 6 امتیاز
13- کانادا دو برد و 5 امتیاز
14- بلغارستان یک برد و 5 امتیاز
15- آرژانتین یک برد و 4 امتیاز
16- استرالیا بدون برد و امتیاز
انتهای پیام/
منبع: فارس
کلیدواژه: والیبال ایران صعود والیبال ایران شاگردان عطایی لیگ ملت های والیبال والیبال سه برد و 9 امتیاز روز هفته دوم لیگ ملت ها سومین روز 30 دقیقه
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.farsnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «فارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۳۱۰۹۸۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
نتایج سومین المپیاد تخصصی برق دانشگاه آزاد اشکذر اعلام شد
مهدی دهقانی اشکذری عضو هیئت علمی گروه برق و دبیر برگزاری سومین المپیاد تخصصی برق در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اعلام کرد که سومین المپیاد تخصصی برق ویژه هنرجویان رشته برق استان یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
وی اضافه کرد: هدف از برگزاری این المپیاد انجام آزمونهای تئوری و عملی و معرفی نفرات برتر هنرستانهای استان یزد در برای جذب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر و معرفی این افراد به صنعت و آموزشگاهها بود.
عضو هیئت علمی گروه برق و دبیر برگزاری سومین المپیاد تخصصی برق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر افزود: این المپیاد به صورت استانی و با مشارکت ادارهکل آموزش و پرورش استان یزد و با حمایت شرکت شیوا امواج و شرکت آریان نیرو در دو محور طراحی مدارهای فرمان و قدرت و طراحی و اجرای مدارها توسط کنترل کنندههای منطقی برگزار شد و در مجموع ۶۰ شرکتکننده از هنرستانهای شهید رجایی، شهید چمران و شهید منتظر قائم و ذکایی یزد، شهید چمران میبد، شهید باهنر بافق، عباس ابن علی تفت، شهید مدنی زارچ، شهید بهشتی مهریز و هنرستان نمونه دولتی خادمی شهرستان اشکذر در این المپیاد شرکت کردند که پس از برگزاری آزمونهای تئوری و عملی، ۶ نفر برگزیده آزمون تئوری و تیم هنرستان عباس ابن علی شهرستان تفت برگزیده آزمون عملی شدند.
دهقانی اشکذری متذکر شد: در حاشیه برگزاری این المپیاد، دانشآموزان از امکانات و تجهیزات رشته مهندسی برق دانشگاه از جمله آزمایشگاههای PLC و کارگاه مدار فرمان، کارگاه اتوماسیون، کارگاه PLD کنترل بازدید کردند.
وی تشریح کرد: در پایان این المپیاد ایمان باقریان تفتی و امیر محمد دره شیری به ترتیب به عنوان نفرات اول و دوم از هنرستان عباس ابن علی تفت و محمدمهدی یاوری فرد، سید سجاد امامی و امیر حسین خانی از هنرستان شهید چمران یزد و محمد اسلامی مهدیآبادی از هنرستان شهید منتظر قائم یزد به عنوان نفرات برتر المپیاد معرفی شدند و در مراسمی که در سالن اجتماعات دانشکده تحصیلات تکمیلی واحد اشکذر با حضور مسئولان دانشگاه برگزار شد از آنان تجلیل شد.
عضو هیئت علمی گروه برق و دبیر برگزاری سومین المپیاد تخصصی برق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر عنوان کرد: : هنرجویان برگزیده به شرط انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای ادامه تحصیل از تخفیف شهریه در دوران تحصیلی برخوردار خواهند شد.
انتهای پیام/